سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اردوی تیم ملی کونگ فو کشور در شهرستان سنندج برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اردوی تیم ملی کونگ فو کشور در شهرستان سنندج برگزار می شود

اردوی تیم ملی کونگ فو کشور در شهرستان سنندج برگزار می شود


سنندج میزبان اردوی تیم ملی کونگ فو

اردوی تیم ملی کونگ فو کشور در شهرستان سنندج برگزار می شود

حامد جولایی اظهار داشت: اردوی تیم ملی کونگ فو بزرگسالان کشور پس از پایان رقابت های انتخابی تیم ملی در تهران و مشخص شدن نفرات برتر مسابقات در سنندج برگزار می شود.

جولائی افزود ، این اردو جهت بالا بردن سطح آمادگی ملی پوشان متصل به رقابت های کونگ فو قهرمانی آسیا بر پا می شود.

حامد جولائی گفت ، اردوی تیم ملی کونگ فو بزرگسالان کشور از روز 29 دی ماه برگزار می شود و تا روز 5 بهمن ماه در مرکز استان کردستان برگزار می گردد.

مدیر کل ورزش و جوانان کردستان خاطر نشان کرد ، این مرحله از اردو در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود و ملی پوشان تمرینات فنی خود را زیر نظر مربیان تیم ملی انجام خواهند داد.

این مقام مسئول بیان داشت ، امین عنایتی زاده ، رضا رضوی ، کیا سلیمی ، پیمان یدی ، حسن علیزاده ، شهرام حقی ، ساسان آقا ضیائی ، محمدرضا عبادی ، امیر حسین رضاقلی تحت عنوان ورزشکار و داریوش نظر زاده ، باقر محمدی و حمید اسکندری کادر فنی اردو را در بخش مردان تشکیل می دهند.

وی گفت ، در بخش بانوان الناز نریمانی ، زهرا دهقان و سمیه زند اقطایی ورزشکاران حاضر در این اردو می باشند و مولود وطن پرست و نجمه قبادی به عنوان سرپرست و مربی ملی پوشان را همرامی می کنند.

حامد جولائی در ادامه اظهار داشت ، کیا سلیمی ورزشکار و باقر محمدی به عنوان سرمربی دو نماینده استان کردستان در این اردو و رقابت های کونگ فو قهرمانی آسیا می باشند.

جولائی در پایان افزود ، رقابت های کونگ فو قهرمانی آسیا در روز 6 بهمن ماه به میزبانی استان کرمانشاه با حضور تیم های داخلی و خارجی آغاز می شود.

آدرس کوتاه :