جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان سروآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان سروآباد

اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان سروآباد


فرماندار شهرستان سروآباد خبرداد:

اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان سروآباد

علی مفاخری، شامگاه شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سروآباد افزود: میزان اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان سروآباد در مقایسه با سال گذشته 2.5 درصد افزایش یافته است.
وی ادامه داد: از محل اعتبارات تملک دارایی 137 میلیارد ریال، از اعتبارات ماده 180 افزون بر 140 میلیارد ریال و از محل اعتبارات فنی و اعتباری 136 میلیارد ریال اعتبار شهرستان سروآباد برای سال 96 است.
فرماندار شهرستان سروآباد به الزامات قانونی اعتبارات اشاره کرد و گفت: پنج تا هشت درصد اعتبارات سهم طرح های هادی روستایی، 10 درصد سهم آب شرب روستایی، یک درصد سهم توسعه پایگاه های بسیج و سه درصد نیز سهم نفت و گاز از الزمات قانونی اعتبارات اختصاص یافته به شهرستان است.
وی به اولویت های مهم شهرستان اشاره کرد و افزود: تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام، نظارت جدی بر پروژه های عمرانی، استفاده از خدمات مشاوره ای، جذب مشارکت های مردمی در انجام پروژه ها و لحاظ کردن طرح شهید شوشتری در اجرای طرح ها و پروژه ها از مهمترین برنامه ها و پروژه های شهرستان سروآباد برای سالجاری است.
وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه وظیفه همه مسئولان نظام خدمتگزاری صادقانه و بی منت به مردم است، همه مدیران شهرستانی باید با تمام تلاش و توان خود فعالیت داشته باشند و بر اجرای پروژه ها و طرح ها نظارت کامل داشته باشند.
مفاخری از اجرای 2 پروژه مهم در شهرستان سروآباد خبر داد و گفت: با پیگیری های استاندار کردستان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان 2 پروژه مهم شامل اجرای فاز دوم ماهیان سردآبی روستای دیوزناو با اعتبار 250 میلیارد ریالی و توسعه باغات دیم در روستای دهکانان با اعتباری 100 میلیارد ریالی در سال جاری انجام می شود.

 

 

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :