رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

اختصاص 16 دستگاه اتوبوس برای جابجایی راهپیمایان سنندجی در روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص 16 دستگاه اتوبوس برای جابجایی راهپیمایان سنندجی در روز قدس

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری سنندج خبر داد:

اختصاص 16 دستگاه اتوبوس برای جابجایی راهپیمایان سنندجی در روز قدس

شکور صلواتی اظهار داشت:  این سازمان برای روز قدس و جابجایی راهپیمایان تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری سنندج عنوان کرد: با توجه به فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس این سازمان برنامه ریزی لازم را در راستای رفاه حال روزه داران و شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی صورت داده است.

صلواتی  بیان کرد: با توجه به مسیرهای  راهپیمایی، این سازمان  هم نسبت به استقرار اتوبوس در نزدیکترین خیابان به منظور جابجایی شرکت کنندگان در  پایان مراسم روز قدس اقدام نموده است.

وی از اختصاص 16 دستگاه اتوبوس برای جابجایی راهپیمایان روز جهانی قدس خبر داد و گفت : این تعداد اتوبوس در دو خیابان اقدام به جابجایی شهروندان خواهند نمود.

صلواتی اعلام کرد: 8 دستگاه از این اتوبوس ها در چهار راه انقلاب مستقر می‌شود که در پایان مراسم روز جهانی قدس شهروندان را در مسیرهای میدان نبوت، ایستگاه عباس آباد و شهرک مولوی جابجا می‌کند.

وی عنوان کرد : مسیر دیگر که در روز جمعه اتوبوس های این سازمان مستقر است چهار راه طالقانی است که 8 دستگاه اتوبوس  هم در پایان مراسم راهپیمایی در مسیرهای شهرک بعثت، بلوار شبلی و مبارک آباد نسبت به جابجایی شهروندان اقدام خواهند نمود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری سنندج همچنین از اختصاص 9 دستگاه اتوبوس برای مسدودکردن خیابان‌های منتهی به مسیرهای راهپیمایی خبر داد و گفت : این اتوبوس ها  با هماهنگی راهنمایی و رانندگی خیابان‌های تعیین شده را مسدود خواهند کرد.

 

منبع خبرگزاری: فارس