جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

اختصاص زمان برای فعالیت‌های ورزشی بانوان شاغل در ادارات ضروری است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اختصاص زمان برای فعالیت‌های ورزشی بانوان شاغل در ادارات ضروری است

اختصاص زمان برای فعالیت‌های ورزشی بانوان شاغل در ادارات ضروری است


استاندار کردستان گفت:

اختصاص زمان برای فعالیت‌های ورزشی بانوان شاغل در ادارات ضروری است

عبدالمحمد زاهدی در جلسه کارگروه بانوان وخانواده با بیان اینکه طبق قانون نمیتوان ساعات اداری را تعطیل یا کاهش داد افزود: در رابطه با فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در دستگاه های اجرایی قانون مسکوت است بنابراین مدیران با در نظر گرفتن تمهیدات لازم می توانند زمینه مناسب برای فعالیت  ورزشی بانوان ساغل را فراهم کنند.

وی اهمیت سلامت جسمی و روانی بانوان در جهت افزایش بهره وری را ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: شرایط باید به گونه ای فراهم شود تا این روند به تدریج فراگیر شود.

زاهدی با بیان اینکه فعالیت ورزشی بانوان در محیط کار نباید در ارایه خدمت به شهروندان و مراجعان خللی ایجاد کند یادآور شد: مدیران دستگاه های اجرایی با فراهم کردن سازوکارهای متناسب زمینه تشویق بانوان به فعالیت های ورزشی در خارج از ساعات اداری رانیز فراهم کنند.

استاندار کردستان در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای طرح پرونده سلامت شهروندان توسط دانشگاه علوم پزشکی نیز اشاره کرد و گفت: تهیه شناسنامه سلامت برای تمامی افراد جامعه و افزایش سلامت شهروندان از اهمیت خاصی برخوردار است.

زاهدی افزود : تمامی دستگاه های اجرایی استان موظف به همکاری با دانشگاه علوم پزشکی در راستای اجرای کامل و موفق این طرح هستند .

 

منبع خبری: پایگاه اطلاع رسانی استانداری

آدرس کوتاه :