رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

اختتامیه جشنواره جایزه ادبی داستان کوتاه - نمایش محتوای خبر

 

 

اختتامیه جشنواره جایزه ادبی داستان کوتاه

اختتامیه جشنواره جایزه ادبی داستان کوتاه

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیواندره دراین باره گفت: این جشنواره در دو بخش فارسی و کردی و در دو رده سنی بالای 18 سال و زیر 18 سال برگزار شد.

اشرف احمدی افزود: درنهایت هیئت داوران در رده سنی بالای 18 سال در بخش فارسی مرتضی فرجی از همدان، ناهید نصیری از دیواندره و فرشاد موسی زاده از مشهد را به عنوان نفرات اول تا سوم این جشنواره معرفی کرد.

وی گفت: هیئت داوران همچنین در بخش فارسی و در رده سنی زیر 18 سال آقای امین حمیدی از دیواندره و کانیا میرزایی از پاوه  را شایسته تقدیر دانست .

در بخش کردی جشنواره نیزهیمن امینی و پدرام کریمیان از دیواندره به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

این جشنواره با شرکت 109 اثر در شهرستان دیواندره برگزار شد.

 

منبع خبرگزاری: صدا وسیما مرکز کردستانجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و درود. عرض خسته نباشید دارم خدمت شما... فائزه ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۲۳:۵۸
با سلام و وقت بخیر خدمت شما مخاطب گرامی، در مورد... kurdistan.irib.ir ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۲:۱۹
با سلام این مراسم را از ابتدا تا انتها انتشارات... محمد ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۰۰:۴۱

kurdistan.irib.ir
با سلام و وقت بخیر خدمت شما مخاطب گرامی، در مورد پوشش چنین خبرها و مراسم هایی حتما باید مسئول برگزار کننده با واحد خبر مرکز هماهنگی های لازم را انجام دهد تا خبرنگار ما در محل حضور یابد و در خصوص این خبر حتما این هماهنگی از طریق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیواندره صورت گرفته است. شما در صورت نیاز میتونید با خبرنگار ما در دیواندره، جناب آقای ولایتی ارتباط برقرار کنید. با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۲:۱۹ در پاسخ فائزه
محمد
با سلام این مراسم را از ابتدا تا انتها انتشارات چیروک برگزار کرد این خبر باعث می شود دیگر بخش خصوصی در برگزاری چنین مراسماتی اقدام نکند
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۰۰:۴۱
فائزه
سلام و درود. عرض خسته نباشید دارم خدمت شما بزرگواران. راجب به خبر داستان کوتاه دیواندره مطلبی رو باید عرض کنم.
دوستان عزیز من همونی هستم که تو خبرتون داشتم داستان رو میخوندم. از ابتدای فرخوان این جایزه من در جریان کارهای خانم سید هاشمی مسئول انتشارات چیروک هستم. لازمه که بگم آقای احمدی رئیس ارشاد دیواندره تنها کاری که برا این جشنواره انجام دادن فقط امضای مجوز بود اون هم با کلیییی درد سر و زحمتی که خانم سید هاشمی متحمل شدند. در تمام طول مراحل آماده سازی جشنواره به جز مخالفت چه مستقیم چه پشت پرده کمک دیگه ای نکردن. خانم سید هاشمی بارها از ادامه راه منصرف شدند و فقط و فقط به خاطر علاقه و استقبال شرکت کننده ها ادامه دادند. که در خبر شما اسمی از ایشون آورده نشد. بر خودم واجب دونستم که بگم همکار عزیزی که تشریف آورده بودند به درستی مصاحبه کردند ولی بهتر است بدانید که ای کاش به جای پخش مصاحبه رئیس ارشاد مصاحبه خانم سید هاشمی رو پخش میکردین. ایشون سختی بسیییییار زیادی رو متحمل شدند. این اصلا خوب نیست که مسئولین ما بعد از کلی سنگ انداختن زیر پای جوانان و آزار دادن اونها وقتی نتیجه کار خوب میشه همه چی رو به اسم خودشون تموم میکنند.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۲۳:۵۸