رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

اجرا و توجه به قانون و مقررات در اولویت مجریان انتخابات باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرا و توجه به قانون و مقررات در اولویت مجریان انتخابات باشد

نماینده ولی فقیه درکردستان:

آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی امروز چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان کردستان که در سالن پیامبر اعظم استانداری تشکیل شد، با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت: مسئولان باید به طور جدی اولویت نخست کارها و برنامه های خود را اشتغال و اولویت بعدی را به تولید اختصاص دهند.

وی با تاکید برداشتن نگاه استقلالی به اشتغال، عنوان کرد: داشتن این نگاه و رویکرد به اشتغال می تواند بسیار کارگشا باشد.

و با اشاره به اینکه منشاء بسیاری از مشکلات کشورمان از بیکاری است، بیان کرد: همه ما باید در راستای ایجاد اشتغال و درآمد مناسب و زندگی آبرومندانه برای مردم تلاش کنیم و با این اقدام بسیاری از مشکلات جامعه حتی مشکلات فرهنگی هم برطرف خواهد شد.

نماینده ولی فقیه درکردستان با اشاره به فرموده نبی مکرم اسلام(ص) که فقر انسان را به کفر می کشاند، اظهارداشت: زمینه و بستر اشتغال در کردستان فراوان است و اگر نگاه مستقلی به این حوزه شود بی شک شاهد رفع مشکلات موجود در این بخش خواهیم بود.

آیت الله حسینی شاهرودی در بخش دیگری از سخنانش به انتخابات ۲۹ اریبهشت ماه امسال اشاره کرد و گفت: درایران اسلامی به هر فردی که احساس می کند و تمایل دارد اجازه ثبت نام در انتخابات داده شده است و به همین دلیل بیش از هزارو ۶۰۰ نفر در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند و این نشانه وجود دموکراسی در کشورماست.

وی بیان کرد: براساس بررسی های انجام شده متوسط مشارکت مردم ما در انتخابات ۶۵ درصد است که این میزان در دنیا بی نظیر است.

وی عنوان کرد: ملت ایران با مشارکت حداکثری خود در انتخابات اتحاد، انسجام و پشتیبانی خود از نظام را به جهانیان ثابت می کنند.

نماینده ولی فقیه درکردستان مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مستلزم ایجاد اعتماد عمومی است، ادامه داد: سلامت انتخابات موجب ایجاد اعتماد عمومی می شود و سلامت انتخابات هم برعهده مجریان این رویداد سرنوشت ساز است بنابراین باید اجرا و توجه به قانون و مقررات در اولویت این افراد باشد.