رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

اجرای طرح بازسازی اتوبوس‌های درون شهری در سنندج/ افزایش سهم گازوئیل اتوبوس‌ها - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح بازسازی اتوبوس‌های درون شهری در سنندج/ افزایش سهم گازوئیل اتوبوس‌ها

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری سنندج خبر داد:

اجرای طرح بازسازی اتوبوس‌های درون شهری در سنندج/ افزایش سهم گازوئیل اتوبوس‌ها

شکور صلواتی ، با اشاره به عملکرد چند ماه اخیر سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری سنندج اظهار کرد: با توجه به افزایش دمای هوا و با هدف رفاه حال شهروندان تمامی رانندگان ناوگان اتوبوس‌رانی ملزم به روشن کردن کولر اتوبوس‌های خود هستند.

وی بیان کرد: برای اینکه رانندگان اتوبوس‌های درون شهری کولر خود را روشن کنند، روزانه 20 لیتر گازوئیل اضافی به هر دستگاه اتوبوس اختصاص داده شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری سنندج اظهار داشت: تا پایان فصل گرما رانندگان اتوبوس باید از ساعت 10 صبح تا ساعت 20 شب نسبت به روشن کردن کولرهای اتوبوس خود اقدام کنند.

صلواتی از آغاز طرح زیباسازی و بازسازی اتوبوس‌های درون شهری  خبر داد و گفت: تعویض شیشه‌های شکسته، رنگ‌آمیزی اتوبوس‌ها، نظافت روزانه داخل اتوبوس و شستشوی اتوبوس‌ها به صورت هفته‌ای از جمله اقدامات این سازمان در راستای زیباسازی و نظافت اتوبوس‌های درون شهری است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه تعداد زیادی از سایبان‌های ایستگاه‌های اتوبوس در سطح شهر فرسوده شده است اقدامات لازم در راستای بازسازی و رنگ‌آمیزی و تعویض صندلی‌های شکسته این سایبان‌ها آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری سنندج با بیان اینکه تفاوت قیمت کرایه نقدی و کارت بلیط به صورت میانگین 800 ریال است به شهروندان توصیه کرد با توجه به کمبود پول خرد و همچنین با هدف تسریع در پرداخت کرایه اتوبوس‌ها شهروندان از کارت بلیط  استفاده کنند.

صلواتی افزود: در حال حاضر 110 دستگاه اتوبوس در 26 خط آماده خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.

وی در پایان خطاب به شهروندان گفت: سامانه پیامکی این سازمان به شماره 30008020008020 به صورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقادات آنان در زمینه نحوه عملکرد این سازمان است.

 

منبع خبرگزاری: فارس