جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

اجرای طرح آمران سلامت با مشارکت داوطلبان هلال احمر - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اجرای طرح آمران سلامت با مشارکت داوطلبان هلال احمر

اجرای طرح آمران سلامت با مشارکت داوطلبان هلال احمر


اجرای طرح آمران سلامت با مشارکت داوطلبان هلال احمر
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان،  مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت:  این طرح در راستای فرمایش اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئوولان ستاد ملی کرونا در خصوص استفاده از ظرفیت داوطلبان برای مبارزه با ویروس کرونا و به دستور دبیرکل جمعیت هلال احمر انجام می‌شود.

پیام جلالی  زمان اجرای این طرح را از پنج تا ۱۵ آبان اعلام کرد و گفت:  این طرح با هدف ارائه توصیه‌های لازم به هموطنان و با استفاده از ظرفیت اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر، در معابر پرتردد مراکز شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

وی گفت: در این طرح جوانان و داوطلبان این جمعیت با حضور در معابر پر تردد، ضمن ارائه آموزش نکات بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، شهروندانی را که بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله عدم استفاده از ماسک، در معابر تردد می‌کنند را به رعایت دستورالعمل‌ها و احترام به سلامت دیگران توصیه می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان یادآور شد: ضمن توصیه به شهروندان، بروشور‌های آموزش پیشگیری از کرونا در میان آنان توزیع می‌شود.

جمعیت هلال احمر کردستان دارای ۱۷۹ تیم عملیاتی و ۸۷۳ نفر نیرو در تیم‌های تخصصی سازماندهی شده و ۱۳ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای است.
آدرس کوتاه :