جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

اجازه ورود افراد ناتوان و فرصت‌طلب به عرصه انتخابات داده نشود/ عرصه خدمت مجالی برای فریب‌کاران نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اجازه ورود افراد ناتوان و فرصت‌طلب به عرصه انتخابات داده نشود/ عرصه خدمت مجالی برای فریب‌کاران نیست

اجازه ورود افراد ناتوان و فرصت‌طلب به عرصه انتخابات داده نشود/ عرصه خدمت مجالی برای فریب‌کاران نیست


نماینده ولی فقیه در کردستان:

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی عصر امروز در جمع اعضای  هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی سنندج اظهار کرد: باید در این کارها ابتدا به فکر خودمان باشیم به این معنا که دینمان را به دنیای دیگران نفروشیم، چرا که در قیامت باید پاسخگو باشیم.

وی با بیان اینکه رعایت حقوق مردم بسیار مهم است، گفت: عرصه خدمت‌گزاری نیازمند انسان‌های متدین است که اگر این امر محقق شود امکان و شرایط خدمت به خوبی فراهم می‌شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان به ظرفیت های سنندج اشاره کرد و افزود: این امکان برای سنندج دور از انتظار نیست که بتواند محوریتی برای غرب کشور در زمینه اشتغال باشد و تا بعد، بین‌المللی نیز گسترش یابد.

وی افزود: این نگاه‌ها برای پیشرفت شهر باید در شورای شهر مطرح شود و به همین منظور باید افرادی با نگرش و دیدگاه کلان وارد این حوزه شوند.

وی ادامه داد: باید در شورای شهر افرادی حضور داشته باشند که به مردم کمک کنند و توان و نیروی خاصی برای خدمت‌رسانی داشته باشد.

حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: متخلفین در عرصه کار و خدمت جایی ندارند.

نماینده ولی فقیه در کردستان تصریح کرد: باید در مدیریت امور شهر از افرادی استفاده شود که توانایی کار کردن را داشته باشند و در زمینه کاری خود قوی عمل کنند و با توانمندی مشکلات را حل کنند.

وی افزود: یکی از چیزهایی که شرع می‌پسندد مصلحت است در غیر این صورت شر به وجود می‌آید و باید مصلحت مردم و نظام  مورد توجه قرار گیرد.

حسینی‌شاهرودی افزود: باید آن جمعی که برای شورای شهر انتخاب می‌شوند مصلحت واحدی داشته باشند که این مصلحت همان مصلحت مردم باشد.

وی با تاکید بر مدنظر قرار دادن رضای خدا و سعادت مردم مد نظر باشد افزود: عرصه خدمت مجالی برای فریب‌کاران نیست.

وی با بیان اینکه در احراز صلاحیت و انتخاب نامزدها باید عدالت رعایت شود، افزود: همچنین باید مصلحت دیده شود، مردم دیده شوند و شر و خیر نیز دیده شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان در پایان اظهار داشت: تلاش این است که بتوانیم با عقل جمعی بستری برای حل مشکلات فراهم کنیم.

 

آدرس کوتاه :