رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

آثار راه‌یافته به جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت کردستان معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

آثار راه‌یافته به جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت کردستان معرفی شدند

مدیر اجرایی جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت کردستان: آثار راه‌یافته به جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت کردستان معرفی شدند مدیر اجرایی جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت کردستان از معرفی آثار راه‌یافته به این جشنواره خبر داد. سیروس ثنایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: فیلم‌های منتخب روزهای 21 و 22 فروردین ماه جاری در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج، 22 فروردین در مجتمع فرهنگی هنری کامیاران، در23 فروردین در مجتمع فرهنگی هنری بانه و 24 فروردین در مجتمع فرهنگی هنری بیجار به نمایش در خواهند آمد. وی خاطرنشان کرد: در بخش مستند، «همسایگان آسمان» از پرویز رستمی، «قرآن نوگل» از برهان احمدی، «دوباره نگریستن» از ستار چمنی‌گل، «ربرز» از اکبر مخدومی، «بی‌بی غریب» از رسول احمدی و «سالکان» از ستار چمنی‌گل به جشنواره فیلم قرآن و عترت کردستان راه یافته‌اند. مدیر اجرایی جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت کردستان همچنین آثار راه‌یافته در بخش داستانی را «اذان شفاعت» از فردین باتمانی، «پروانه‌ها» از عدنان زندی، «برگ‌های پاییزی» از سامان حسین‌پور، «پدر، مادر ما متهمیم» از سهراب سراج‌الدینی، «100ثانیه چراغ قرمز» از نوید زارع، «یک لیوان آب» از ماهان ستایی‌مقدم، «عروس باران» از آکو زندکریمی، «تاوان» از مهدی خلیلی و «بوی سرد» از نوید زارع ذکر کرد. ثنایی با بیان اینکه هیئت انتخاب و داوری این جشنواره را جلال نصیری، توفیق امانی و سالم صلواتی برعهده داشتند، خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره روز 26 فروردین ماه در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار خواهد شد. وی یادآوری کرد: جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با همکاری انجمن سینمای جوانان کردستان برگزار می‌شود.

آثار راه‌یافته به جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت کردستان معرفی شدند

سیروس ثنایی اظهار داشت: فیلم‌های منتخب روزهای 21 و 22 فروردین ماه جاری در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج، 22 فروردین در مجتمع فرهنگی هنری کامیاران، در23 فروردین در مجتمع فرهنگی هنری بانه و 24 فروردین در مجتمع فرهنگی هنری بیجار به نمایش در خواهند آمد.

وی خاطرنشان کرد: در بخش مستند، «همسایگان آسمان» از پرویز رستمی، «قرآن نوگل» از برهان احمدی، «دوباره نگریستن» از ستار چمنی‌گل، «ربرز» از اکبر مخدومی، «بی‌بی غریب» از رسول احمدی و «سالکان» از ستار چمنی‌گل به جشنواره فیلم قرآن و عترت کردستان راه یافته‌اند.

مدیر اجرایی جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت کردستان همچنین آثار راه‌یافته در بخش داستانی را «اذان شفاعت» از فردین باتمانی، «پروانه‌ها» از عدنان زندی، «برگ‌های پاییزی» از سامان حسین‌پور، «پدر، مادر ما متهمیم» از سهراب سراج‌الدینی، «100ثانیه چراغ قرمز» از نوید زارع، «یک لیوان آب» از ماهان ستایی‌مقدم، «عروس باران» از آکو زندکریمی، «تاوان» از مهدی خلیلی و «بوی سرد» از نوید زارع ذکر کرد.

ثنایی با بیان اینکه هیئت انتخاب و داوری این جشنواره را جلال نصیری، توفیق امانی و سالم صلواتی برعهده داشتند، خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره روز 26 فروردین ماه در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار خواهد شد.

وی یادآوری کرد: جشنواره فیلم هفته قرآن و عترت توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با همکاری انجمن سینمای جوانان کردستان برگزار می‌شود.

منبع خبرگزاری:فارس