جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

اتمام طرح‎های نیمه‎تمام سنندج موجب رضایتمندی بالای مردم شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اتمام طرح‎های نیمه‎تمام سنندج موجب رضایتمندی بالای مردم شد

اتمام طرح‎های نیمه‎تمام سنندج موجب رضایتمندی بالای مردم شد


شهردار سنندج:

منوچهر فخری شامگاه دوشنبه به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر در جمع مدیران شهرداری سنندج اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یکی از ماندگارترین انقلاب‎‎ها در طول تاریخ است.

شهردار سنندج ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر، گفت: با گذشت بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، با آغاز دهه مبارک فجر شور و نشاط خاصی در بین مردم ایجاد میشود.

فخری تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران یکی از ماندگارترین انقلابها در طول تاریخ است چرا که این مردم با خواست و اراده خود و به رهبری پیر فرزانه انقلاب حضرت امام راحل در شکلگیری آن نقش داشتند.

وی گفت: در طول سی و هشت سال از پیروزی انقلاب اسلامی، عوامل زیادی نظیر مردمیبودن انقلاب و حاکمیت ارزشی دینی، اخلاقی و معنوی در پایداری و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی تاثیرگذار بودند.

فخری افزود: یکی از مهمترین عواملی که در پایداری و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی تاثیر  داشته است، وفاق و همدلی مردم با مسوولین در تمام دوران انقلاب بوده است.

وی عنوان کرد: در طول این سی و هشت سال خیلی از کشورها نظیر کشورهای استعمارگر تمام توان خود را برای ضربهزدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار بستند اما غافل از این بودند که این انقلاب یک انقلاب مردمی و ولایتمدار است.

شهردار سنندج اظهار کرد: مردم در این سال‏ها چه در هشت سال دفاع مقدس و چه در دوران کنونی که بسیاری از کشورها با تحریم قصد فشار بر مردم ما را دارند همواره یار و یاور انقلاب بودهاند.

وی نقش مشارکت شهروندان در پیشبرد برنامههای شهرداری را بسیار حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: مدیران شهرداری باید از ظرفیت حمایت مردم استفاده بهینه بکنند.

شهردار سنندج عنوان کرد: مردم همیشه قدردان زحمات تمامی مسوولین و کسانی که در راستای رفع مشکلات  و معظلات ایران اسلامی گام بر میدارند، هستند بنابراین خدماترسانی شایسته به شهروندان باید سر لوحه تمامی برنامههای مدیران و کارکنان شهرداری قرار گیرد.

فخری تصریح کرد: خوشبختانه امسال با تلاش شبانهروزی و در راستای تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اقدامات مناسبی در زمینه اتمام پروژههای عمرانی نیمهتمام نظیر تقاطع غیرهمسطح کوسه هجیج و نخستین پارکینگ طبقاتی صورت گرفت که اتمام این طرحها موجبات رضایتمندی بالای شهروندان را فراهم نمود.

وی ابراز امیدواری کرد با اقدامات مناسب در راستای توسعه و عمران شهری، علاوه بر رضایتمندی شهروندان، بتوانیم رهروان خوبی برای شهدایی باشیم که برای اعتلای نام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جان خود را فدا کردند.

منبا خبرگزاری فارس

 

آدرس کوتاه :