جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

اتحاد و یکپارچگی مسلمانان، خشم و وحشت دشمنان را برانگیخته است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اتحاد و یکپارچگی مسلمانان، خشم و وحشت دشمنان را برانگیخته است

اتحاد و یکپارچگی مسلمانان، خشم و وحشت دشمنان را برانگیخته است


امام جمعه قروه:

اتحاد و یکپارچگی مسلمانان، خشم و وحشت دشمنان را برانگیخته است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کردستان، حجت‌الاسلام حسن باباییان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه قروه با تبریک هفته وحدت، بر لزوم حفظ وحدت در جامعه تاکید نمود و اظهار داشت: دشمنان ما به دنبال از بین بردن وحدت جامعه اسلامی هستند و در این راه با ایجاد گروهک‌های تکفیری از هیچ جنایتی فروگذار نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه مسلمانان باید در حفظ وحدت و انسجام تلاش داشته باشند، افزود: اتحاد و یکپارچگی مسلمانان در کنار یکدیگر ناامیدی دشمنان اسلام در راه رسیدن به اهداف شومی که در سر دارند را رقم خواهد زد.

خطیب نماز جمعه قروه افزود: شهرستان قروه امروز نماد بزرگی از اتحاد اسلامی است که شیعه و سنی در کنار یکدیگر با آرامش زندگی می‌کنند و به اعتقادات یکدیگر احترام می گذارند.

باباییان تعدد اقوام و مذاهب را یک نقطه قوت در ایران اسلامی دانست و گفت: اقوام و مذاهب متعدد ایران اسلامی با اتحاد و یکدلی خود مانع از نفوذ دشمن در کشور خواهند بود.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال تفرقه افکنی است، بیان داشت: وحدت ریسمانی الهی است که باید همه مسلمانان به آن چنگ بزنند و در برابر سیل هجمه دنیای کفر بایستند.

به گفته وی، اتحاد و یکپارچگی مسلمانان خشم و وحشت استکبار جهانی را به وجود آورده است.

باباییان افزود: پیروزی مذاهب اسلامی بر استکبار جهانی متعلق به عالم اسلام می‌باشد و پیروزی شیعه و سنی بر استکبار برای مسلمانان افتخار آفرین است انگونه که در جنگ 33 روزه حزب الله لبنان توانست رژیم غاصب صهیونیستی را مغلوب سازد و پس از آن در جنگ 22 روزه این حماس بود که شکست دیگری بر رژیم کودک‌کش صهیونیستی تحمیل کرد.

وی در بخش پایانی سخنان خود نیز به مشکلات ناحیه منفصل شهری قلعه اشاره نمود و خواستار توجه مسئولین به این منطقه از شهرستان قروه شد.

آدرس کوتاه :