جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

«شب‌های ایران» این بار از صدای مرکز کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

«شب‌های ایران» این بار از صدای مرکز کردستان

«شب‌های ایران» این بار از صدای مرکز کردستان


«شب‌های ایران» این بار از صدای مرکز کردستان

«شب‌های ایران» عنوان برنامه‌ای ملی و رادیویی است که دوشنبه بیست و هفتم مرداد از صدای مرکز کردستان تولید و برای مخاطبان رادیو در سراسر کشور، پخش می‌شود.

این برنامه در صدای مرکز کردستان به تهیه کنندگی سیده ندا نقیبی و اجرای سید آزاد پیرخضری و لادن کلوندی و گزارش علی محمدی به صورت زنده از ساعت 30 دقیقه تا 2 بامدادِ روز 27 مرداد، تقدیم مخاطبان خواهد شد.

گزارشگران صدای مراکز کیش و مهاباد نبز با عوامل مرکز کردستان همکاری خواهند کرد.

برنامه «شب‌های ایران» هر شب توسط یکی از رادیوهای مراکز استانی تولید و همزمان از تمام شبکه های استانی ، محلی و شهری (غیر از تهران) پخش می‌شود و از عید قربان امسال نیز از شبکه سراسری شما و شبکه ی استانی سیمای مرکز کردستان هم قابل دریافت است.

کمک به تعمیق مهر و محبت عمومی مردم به یکدیگر، تقویت و تحکیم  وحدت بین اقوام مختلف، معرفی تاریخ، فرهنگ و جاذبه‌های گردشگری و طبیعی استانها، معرفی و پخش موسیقی های ارزشمند و فاخر اقوام، تقویت زمینه‌ها و عوامل همبستگی فرهنگی در جامعه، معرفی زیباترین و غنی‌ترین نمونه‌های فرهنگی و هنری، معرفی و ترویج آداب و سنن صحیح فرهنگ بومی و محلی، معرفی شخصیت‌ها و مفاخر ملی، ارائه تصویری بکر از زیبایی‌های خرده فرهنگ‌های داخلی، ایجاد و گسترش آرامش خاطر و سرور در جامعه و افزایش تعامل با مخاطبان، از جمله اهداف این برنامه است.

آدرس کوتاه :