جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

«زمان شناسی» و «بصیرت» مردم فتنه‌گران ۸۸ را رسوا کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

«زمان شناسی» و «بصیرت» مردم فتنه‌گران ۸۸ را رسوا کرد

«زمان شناسی» و «بصیرت» مردم فتنه‌گران ۸۸ را رسوا کرد


نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:

«زمان شناسی» و «بصیرت» مردم فتنه‌گران ۸۸ را رسوا کرد

ماموستا فایق رستمی ، با اشاره به اقدامات و اهداف شوم سران فتنه 88 اظهار داشت: سران فتنه 88 نقشه‌ها و توطئه‌های زیادی برای کشور ایران اسلامی کشیده بودند.

وی با اشاره به مسائل فتنه که در کشور ایران اتفاق افتاد گفت: بصیرت و آگاهی ملت ایران اسلامی در روز نهم دی ماه باعث نابودی و خنثی شدن افکار سران فتنه 88 شد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: زمان شناسی و بصیرت بالای ملت ایران اسلامی در جریان فتنه 88 باعث شد که مردم باآگاه کشور عزیزمان خیلی زود مکر و حیلی دشمنان را شناختند و به آنها اجازه دست درازی ندادند.

وی گفت: سران فتنه 88 می‌خواستند امنیت و آسایش را از مردم ایران اسلامی سلب کنند اما خوشبختانه وحدت امت مسلمان و تدبیر و درایت رهبر معظم انقلاب همه توطئه‌های آنها برای همیشه خاموش و نابود شد.

ماموستا رستمی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی در نهم دی ماه 88 حماسه‌ای تاریخی و ماندگار خلق کردند افزود: اتحاد، انسجام، وحدت و یکدلی مسلمانان ایران اسلامی باعث شد که سران فتنه 88 مأیوس شدند و به آن آرزوهای خیالی خود نرسیدند.

وی با اشاره به ارزش و جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: چراغی که خداوند متعال برای مردم روشن کرده است هیچ‌کس نمی‌تواند آن را خاموش کند.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :