رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

تال - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

تال

تال


Loading the player...
تال

اسد و کریم دو برادر هستند که مدتهاست در کار ساخت و ساز آپارتمان هستند و دارای وجهه‌ی مناسبی بین هم صنفان هستند. اسد برادر کوچکتر بر اثر زیاده خواهی و منفعت طلبی خود به دور از چشم برادر بزرگتر دست به ریسک بزرگی می‌زند و این کار و اقدام او موجبات ورشکستگی شرکت را فراهم می‌آورد.

در آخرین روزها که اسد متوجه می‌شود نمی‌تواند مسائل و مشکلات را حل و فصل کند قضیه را با کریم برادر بزرگتر در میان می‌گذارد. ابتدا این امر موجب درگیری میان آن دو برادر را فراهم می‌کند اما به مرور کریم واقع‌بینانه‌تر با وضعیت موجود برخورد می‌کند و در پی آن است که  با طلبکاران روبه‌رو شود که اسد قصد فرار از کشور را دارد و نیز درمی‌یابد که زندگی اش در حال فروپاشی است.

کریم چاره ای جز باز کردن قضیه پیش خانواده و مادرش را ندارد و این اقدام کریم آشوبی در خانواده به پا می‌کند  که کریم را دچار روحیه و شرایط وخیمی می‌کند.

در نهایت کریم تصمیم می‌گیرد برای حفظ آبروی خانواده، تمام اموالش را بفروشد و طلبکارها رو در رو شود. اسد که تقلاهای مشفقانه‌ی برادر و مادرش را می‌بیند از فرار کردن پشیمان می‌شود و به کمک آنها می‌رود و با این کار آرامش و امید به خانواده‌ی دو طرف باز می‌گردد.

تاریخ تولید: 95/09/01

تهیه کننده: ناصر نیک بخت