رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

عملکرد مطلوب صداوسیما در انعکاس فعالیتهای سپاه و دستاوردهای نظام - نمایش محتوای خبر

 

 

عملکرد مطلوب صداوسیما در انعکاس فعالیتهای سپاه و دستاوردهای نظام

فرمانده سپاه بیتالمقدس کردستان:

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

فرمانده سپاه بیتالمقدس کردستان در نشست با مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز کردستان، از تلاش­های صداوسیما در استان کردستان برای انعکاس دستاوردهای نظام تقدیر کرد.

سردار محمد حسین رجبی گفت: صداوسیما در خط مقدم مبارزه  با جنگ نرم دشمنان مبارزه میکند.

فرمانده سپاه بیتالمقدس کردستان افزود: صداوسیمای مرکزکردستان نقش خود را در ایجاد روحیه، نشاط، همدلی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بازگو کردن خدمات نظام به خوبی ایفا کرده است.

سردار رجبی همچنین به کسب عملکرد سپاه در استان در راستای فعالیتهای عمرانی، اقتصادی و فرهنگی و عقیدتی در راستای رفع محرومیت زدایی اشاره کرد و گفت: سپاه در هزار نقطه از استان مشغول انجام فعالیتهای مختلف است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان هم در این نشست، به فعالیت 280 شبکه معاند فارسی زبان با تجهیزات مدرن، برای تضعیف ارزش­های دینی و اخلاقی مردم اشاره کرد و گفت: جنگ دیروز سخت افزاری و در خاکریزها بود امروز این تقابل به استودیوها کشیده شده است و اکنون تولید و پخش هنرمندانه یک پیام در صداوسیما که رسانه مقاومت است باعث احیای ارزشهای دینی و اخلاقی جامعه میشود.

امان اللهی به نقش صداوسیما در زمینه های اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و فرهنگ سازی اشاره کرد و افزود: کار فرهنگی زمانبر است و نتیجه آن در دراز مدت مشخص میشود.

وی در ادامه به تلاش مخلصانه سپاه در زمینه اشتغالزایی و جذب جوانان بومی استان که همگی حافظ ارزشهای والای انقلاب و نظام هستند اشاره کرد و گفت: کردستان در زمینه اقتصادی دچار مشکلاتی است و صدا و سیما با انعکاس وقایع در راستای توسعه استان تلاش میکند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان همچنین بخش­های صدا، سیما و خبر را مکلف کرد مصوبات رهبری در سفر به کردستان را در راستای اطلاع رسانی برای پیشرفت این پروژه­ها پیگیری نمایند.