رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

جمعی از مسئولین استان با مدیر کل آموزش و پرورش کردستان دیدار کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

جمعی از مسئولین استان با مدیر کل آموزش و پرورش کردستان دیدار کردند

مان با اولین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم :

جمعی از مسئولین استان با مدیر کل آموزش و پرورش کردستان دیدار کردند

همزمان با اولین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم ، فخری شهردار سنندج به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری با حضور در اداره کل آموزش و پرورش کردستان و دیدار با رشید قربانی ،  با اهدای لوح تقدیر هفته معلم را به وی و کلیه معلمان استان تبریک گفتند .

منوچهر فخری در این دیدار گفت : شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج در راستای ترویج علم و رفع مشکلات مدارس از تمامی برنامه های آموزش و پرورش حمایت خواهند کرد .

هم چنین سردار فلاح جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان نیز به همراه تنی چند از پرسنل تحت امر خود و مسئولین بسیج فرهنگیان استان با مدیر کل آموزش و پرورش دیدار و فرارسیدن هفته معلم را به وی و معلمان تلاشگر استان تبریک گفت .

در ادامه این دیدار ها مسئولین بانک مهر اقتصاد استان ، فرماندهان لشکر 28 پیاده کردستان و بیمه معلم استان در دیدار با قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان هفته بزرگداشت مقام معلم را به مدیر کل آموزش و پرورش و کلیه فرهنگیان و معلمان استان تبریک گفتند .

گفتنی سرپرستی اداره شعب بانک ملی استان کردستان نیز با ارسال پیام تبریک برای مدیر کل آموزش و پرورش و معاونین اداره کل ، فرارسیدن هفته معلم را به مسئولین آموزش و پرورش استان و فرهنگیان تبریک گفتند . 

منبع خبری: اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش