رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها مهمترین رویداد فرهنگی در کردستان است - نمایش محتوای خبر

 

 

بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها مهمترین رویداد فرهنگی در کردستان است

مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان:

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

ابوالقاسم امان اللهی مدیرکل صداوسیمای کردستان در نشست معاونان صداوسیمای مرکز کردستان با جمعی از مُدیران و مسئولین برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای رسانه ملی گفت: صداوسیمای مرکز کردستان شهریور امسال، میزبان بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهاست.

مدیرکل صداوسیمای کردستان افزود: میزبانی جشنواره بیستم تولیدات رادیویی و تلویزیونی یکی از مهمترین رویدادهای سالهای اخیر و فرصتی برای معرفی فرهنگ غنی کُردستان است.

وی با بیان اینکه تاکنون جلسات هماهنگی و کمیته های متعددی در سنندج و تهران برای برگزاری مطلوب این جشنواره ملی برپا شده است، گفت: با توجه به  بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگی بودن استان کردستان، باید زمینه برگزاری هرچه بهتر این جشنوراه فراهم شود.

مسئولان اجرایی رسانه ملی و مدیران و معاونان صداوسیمای مرکز کردستان دیروز همچنین با استاندار کردستان دیدار و مسائل و راههای برگزاری هر چه بهتر جشنواره بیستم را بررسی کردند.

استاندار کردستان در این دیدار، برگزاری این جشنواره را گامی اساسی برای شناساندن این استان به مردم کشور و تأمین امنیت ملی در کُردستان بیان کرد.

عبدالمحمّد زاهدی گفت: میزبانی این جشنواره مایه مباهات و خرسندی مردم و مسئولان در استان کُردستان است.

مسئولان اجرایی رسانه ملی و مدیران و معاونان صداوسیمای مرکز کردستان همچنین دیشب در دفتر رئیس سازمان برنامه و بودجه کُردستان مسائل مربوط به پشتیبانی از جشنواره را بررسی کردند.