سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

پیام اصلی راهپیمایی روز قدس وحدت جهان اسلام است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پیام اصلی راهپیمایی روز قدس وحدت جهان اسلام است

پیام اصلی راهپیمایی روز قدس وحدت جهان اسلام است


روز قدس؛ روز دفاع از مردم مظلوم فلسطین

علی مفاخری در آستانه فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و برگزاری راهپیمایی روز قدس گفت : ضمن دعوت از همه ملت ایران اسلامی به ویژه مردم مرزدار و غیور شهرستان سروآباد برای حضور پرشور در این راهپیمایی گفت: راهپیمایی روز قدس نماد استکبار ستیزی ملت ایران است که هر ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
او گفت: ملت مسلمان ایران اسلامی با زبان روزه و مشت های گره کرده خود با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس نفرت و انزجار خود را از جنایت های رژیم صهیونیستی و حامیانش سر خواهند داد.
فرماندار سروآباد تصریح کرد: ملت ایران اسلامی همواره یار و یاور ملت مظلوم فلسطین بوده و تا آزادی قدس شریف از چنگال رژیم غاضب و پوشالی اسرائیل از ملت ستمدیده فلسطین حمایت خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس روز مقابله جهان مستضعفین و عدالت پیشگان با جهان مستکبران و ظالمان عالم هستی است.
مفاخری تاکید کرد: نباید اجازه داد، مساله فلسطین و آزاد سازی قدس شریف به حاشیه رانده شود، و بدون تردید روزی که قدس شریف از چنگال صهیونیست جهانی آزاد شود، دور نیست.
** هدف اسرائیل از اشغال فلسطین پیدا کردن هویت و شناسنامه برای خود است
امام جمعه شهرستان سروآباد
، با تبریک فرا رسیدن روز قدس گفت: روز قدس روز اسلام و روز اتحاد مسلمانان جهان در برابر دشمنان است.
ماموستا سجادی افزود: روز قدس روز وحشت و هراس صهیونیست و استکبار جهانی از وحدت مسلمانان است، روز قدس روز دفاع از قبله اول مسلمین جهان است.
او اضافه کرد: روز قدس روز دفاع از ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین، روز مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی و روز سردادن انزجار و نفرت از جنایات های وحشیانه اسرائیل غاضب است.
وی ادامه داد: اگر به تاریخ بنگریم، خواهیم دید که اسرائیل غاضب بیش از 60 سال است که با تمام قدرت و توان هسته ای خود و حمایت همه جانبه کشورهای کفر جهانی به سرکردگی آمریکا نتوانسته است در برابر تکه سنگ های مسلمانان فلسطینی پیروز شود، چرا که دست خداوند با فلسطینیان است.
او گفت: رژیم غاضب صهیونیستی هیچ موجودیت و شناسنامه ای ندارد و با اشغال فلسطین می خواهد برای خود شناسنامه و هویت پیدا کند، اما مسلمانان جهان هیچگاه این رژیم جعلی را به رسمیت نمی شناسند و تا آخرین قطره خون در برابر آنها و ملت مظلوم فلسطین خواهند ماند.
ماموستا سجادی تاکید کرد: ملت ایران اسلامی نیز تا آخر الزمان و ظهور امام زمان (عج) یار و یاور و برادر ملت مظلوم فلسطین هستند و تا آن زمان نیز اسرائیل غاضب نمی تواند فلسطین را اشغال کند و بدون شک با آمدن امام زمان (عج) قدس شریف از چنگال آنها رهایی خواهد یافت.
** رژیم غاضب اسرائیل آرزوی تصرف فلسطین را به گور می برد
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد، با اشاره به سخنان امام راحل (ره) که فرمودند، فلسطین پاره تن اسلام است و فلسطین مساله اصلی جهان اسلام است، بر لزوم حضور پرشور و حداکثری ملت ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد.
حجت الاسلام ورمقانی تصریح کرد: حضور پرشکوه و پرشور مسلمانان در راهپیمایی روز قدس سبب دلگرمی مردم مظلوم و بی پناه فلسطین و همچنین عقب نشینی رژیم صهیونیستی از اهداف شوم خود می شود.
او خاطرنشان کرد: کشورهای غربی به سرکردگی آمریکای جهانخوار با ایجاد گروههای تکفیری و تقویت آنها به دنبال تضعیف روز قدس و مسئله فلسطین هستند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سروآباد افزود: مسلمانان جهان باحضور پرشور خود در اقصی نقاط جهان سبب خواهند شد تا رژیم صهیونیستی و حامیانش این آرزو که فلسطین را تصرف کنند، باخود به گور ببرند.
ورمقانی اضافه کرد: مردم روزه دار و مسلمان جهان یکبار دیگر با حضور خود در راهپیمایی روز قدس با مقام ولایت تجدید میثاق کرده ومشت محکمی بر دهان رژیم غاصب صهیونستی وحامیان آنها می کوبند.
وی در پایان تاکید کرد: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس سبب یاس وناامیدی استکبار جهانی است.
شهرستان سروآباد در 90 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است

منبع خبری: ایرنا

آدرس کوتاه :