سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

مرحله اول رقابت های فوتبال مناطق نونهالان کشور در سقز برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بازگشت به صفحه کامل

مرحله اول رقابت های فوتبال مناطق نونهالان کشور در سقز برگزار می شود

مرحله اول رقابت های فوتبال مناطق نونهالان کشور در سقز برگزار می شود


کردستان

فرزاد خاکی روز شنبه افزود: این رقابت ها به مدت 6 روز برگزار می شود و در این مدت، تیم های شهرداری سقز، سپاهان گیلان، یاوران ورزشی پارس آباد، موعود زنجان و استقلال کرج در سقز به مصاف هم خواهند رفت.
وی ادامه داد: رقابت های فوتبال نونهالان مناطق باشگاه های کشور در هشت گروه پنج تیمی برگزار می شود و در هر گروه 2 تیم به مرحله بعدی صعود خواهد کرد.
خاکی، همچنین با اشاره به ظرفیت مناسب شهرستان سقز در حوزه فوتسال و فوتبال بیان کرد: مراسم رونمایی از لباس و لوگوی تیم فوتسال ساکاپخش کردستان (سقز) با حضور مسئولان شب گذشته در سالن شهید آبدرم برگزار شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز از موسس تیم فوتسال ساکاپخش کردستان، جعفر احمدیان، تشکر و قدردانی و عنوان کرد: ایده و طرح لوگو این باشگاه که گردبند زیویه، نماد قدمت و اصالت و باستانی بودن شهر سقز است، توسط حاتم شریفی و هیوا نوجوان انجام شده است.
او ادامه داد: در طراحی پیراهن هم به عنوان نماد و صلح از رنگ سفید استفاده شده است و در پایین پیراهن از کمربند سه حلقه کُردی یا کمربند سه گره بهره گرفته شده که نماد اتحاد و یکپارچگی مردم کُرد می باشد.
او با بیان اینکه 14 هزار ورزشکار سازماندهی شده در سقز وجود دارد، یادآور شد: بیش از یک هزار و 200 نفر در حوزه فوتبال و فوتسال در این شهرستان فعالیت می کنند.
سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

 

آدرس کوتاه :