جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

سپاه در زمینه عمرانی و اقتصاد مقاومتی اقدامات ارزنده ای انجام داده است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سپاه در زمینه عمرانی و اقتصاد مقاومتی اقدامات ارزنده ای انجام داده است

سپاه در زمینه عمرانی و اقتصاد مقاومتی اقدامات ارزنده ای انجام داده است


فرماندار قروه گفت:

سپاه در زمینه عمرانی و اقتصاد مقاومتی اقدامات ارزنده ای انجام داده است

پرویز کولانی شامگاه سه شنبه در دیدار و نشست با جانشین قرارگاه عمران و آبادانی بسیج سازندگی کردستان افزود: سپاه به عنوان یک نهاد انقلابی و دلسوز، ظرفیت های مختلفی در حوزه اقتصادی دارد و دولت در این زمینه علاقه مند است از این ظرفیت و کمک استفاده کند.
وی با بیان اینکه تلاش سپاه در تمامی زمینه ها با توجه به شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال چشمگیر است افزود: از ظرفیت های سپاه به نفع مردم و شهرستان بهره مند خواهیم شد و این بستر در شهرستان وجود دارد.
وی تاکید کرد: در حوزه عمرانی محرومیتی در برخی از روستاهای شهرستان قروه وجود دارد شاید در استان کردستان نمونه آن وجود نداشته باشد بنابراین نیازمند توجه بیشتری در این زمینه هستیم.
فرماندار قروه از سپاه خواست در حوزه عمرانی فعالیت هایی که مدنظر آن ها است اعلام کنند تا در کمیته برنامه ریزی از اعتبارات شهرستان علاوه بر کمک ها و اعتباراتی که از سوی سپاه در این حوزه انجام می شود در زمینه تکمیل عمرانی کمک کند.
به گفته وی اقتصاد مقاومتی و فعالیت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی سپاه پاسداران با جدیت و نگاه ویژه ای پیگیری شده است با توجه به اینکه دغدغه و نیازهای مردم در زمینه مشکلات اقتصادی است بنابراین نیازمند توجه ویژه در این زمینه است.
کولانی افزود: آبخیزداری یکی از ضرورت های شهرستان است بنابراین از سپاه تقاضا داریم در این زمینه فعالیت کنند.
وی اظهار کرد: مردم روستای دیوزند از مسئولان در خواست دارند با حساسیت خاصی در مسیری که آب های سطحی در این روستا جریان دارد چند کار آبخیزداری انجام شود بنابراین از اعتبارات عمرانی در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری کمک می کنیم.
به گفته وی آب شرب شهر قروه یک پروژه بزرگ است که از سپاه و جهاد سازندگی در خواست داریم در زمینه انتقال آب به این شهرستان کمک شود چرا که بحران آب در آینده نزدیک گریبان گیر این شهر می شود و کمک در این زمینه رضایتمندی مردم را فراهم می کند.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :