جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

دولت مصمم به حمایت از واحدهای تولیدی جهت ایجاد اشتغال است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

دولت مصمم به حمایت از واحدهای تولیدی جهت ایجاد اشتغال است

دولت مصمم به حمایت از واحدهای تولیدی جهت ایجاد اشتغال است


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان عنوان کرد:

دولت مصمم به حمایت از واحدهای تولیدی جهت ایجاد اشتغال است

حسین فیروزی در جلسه رفع و تسهیل موانع تولید استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: در جهت تحقق اهداف ستاد اقتصاد مقاومتی در کشور و استان کارگروه رفع و تسهیل موانع تولید برای به حرکت در آوردن چرخه تولید و اشتغال با عزمی جدی تلاش خود را برای کمک به واحدهای تولیدی مشکل دار بکار گرفته است.

وی افزود: در این راستا در این کارگروه و با همکاری دستگاههای اجرایی و بانک های عامل استان سعی می کندتا موانع و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی که دارای مشکل شده اند بر طبق قوانین و مقررات و با مساعدت ویژه رفع و این واحدها به چرخه تولید استان بازگردند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری کردستان در ادامه خاطر نشان کرد: کمک به واحدهای دارای موانع و مشکلات مالی با حمایت مجدد بانک های عامل، مساعدت واحدهای نیمه تعطیل و احیاء و بازسازی واحدهای تولیدی که به دلیل موانع متعدد بطور کامل از چرخه تولید خارج شده اند در اولویت کاراین کارگروه در استان قرار دارد.

وی اذعان داشت: این کارگروه در همه عرصه های اقتصادی و تولیدی نظیر بخش تعاونی های کشاورزی، صنعت و دیگر بخش های تولیدی استان پرونده برخی از واحدهای مشکل دار که توسط دستگاههای اجرایی ارائه شده اند  را بررسی کرده و تلاش می کند تا موانع موجود را بر طرف کند.

فیروزی در پایان گفت: مدیران دستگاههای اجرایی باید توان خود را برای برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی استان مضاعف کنند.

منبع خبری: پایگاه اطلاع رسانی استانداری

آدرس کوتاه :