سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

دروازه بان سنندجی به اردوی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشور دعوت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بازگشت به صفحه کامل

دروازه بان سنندجی به اردوی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشور دعوت شد

دروازه بان سنندجی به اردوی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشور دعوت شد


کردستان

اردوی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشور به منظور رسیدن به سطح آمادگی ملی پوشان از روز شنبه 9 اردیبهشت در تهران برگزار می شود.
17 بازیکن از 9 تا 14 اردیبهشت در این مرحله از اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت که متین محمدی دروازه بان سنندجی نیز از جمله دعوت شدگان به این اردو است.
محمدی عنوان دوم مسابقات فوتسال قهرمانی دانش آموزان جهان را که فروردین 95 در پورک کرواسی برگزار شد در کارنامه ورزشی خود دارد.
اردوی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشور در کمپ تیم های ملی فدراسیون فوتبال و به سرمربیگری علی صانعی برگزار می شود.

** تیم فوتبال شهرداری کامیاران در برابر نماینده تبریز مغلوب شد 
مرحله دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته سه باشگاه های کشور روز پنجشنبه هفتم اردیبهشت در شهرهای مختلف پیگیری شد.
شهرداری کامیاران در هفته شانزدهم این رقابت ها روز پنجشنبه خارج از خانه با نتیجه یک بر صفر بازی را در مقابل تیم ملی پوشان تبریز واگذار کرد
نماینده استان کردستان در هفته هفدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم کشور روز چهارشنبه 13 اردیبهشت، میزبان چوکای تالش خواهد بود.
تیم شهرداری کامیاران در گروه شمال قرار دارد و با تیم های مقاومت ساری، شهدای رزکان کرج، اتحاد ساری، خوشه طلایی ساوه، آبسکون آلومینیوم تهران، مقاومت تهران، چوکای تالش، ملی پوشان تبریز و صنعت ساری هم گروه است.
مختار آذرآباد، حامد رضاپور، حسین ابوالفتحی، بلال وکیلی، محمد قلوزی، جلیل نوربخش، مسلم فریدی، محمد خادمی، صابر محمدی، کیوان مارابی و سیوان رحیم پور در ترکیب تیم شهرداری کامیاران قرار دارد.
مسعود مرادی و حمیدرضا امامی به ترتیب به عنوان سرپرست و سرمربی و فریدون فاتحی و مهرداد بدرودیان به عنوان مربی، هدایت تیم شهرداری کامیاران را برعهده دارند.

**بانه قهرمان رقابت های گلبال بزرگسالان کردستان شد 
رقابت های گلبال بزرگسالان استان کردستان شامگاه پنجشنبه هفتم اردیبهشت با معرفی تیم های برتر در شهرستان بانه به پایان رسید
در این مسابقات شهرستان های بانه، قروه، سنندج، مریوان و سقز در سالن صفری بانه به مدت یک روز با همدیگر به رقابت پرداختند
در پایان رقابت ها شهرستان بانه با نتیجه 15 بر 10 تیم گلبال سنندج را شکست داد و عنوان قهرمانی را بدست آورد و سنندج بر سکوی دوم ایستاد
تیم شهرستان قروه نیز عنوان سوم رقابت های گلبال بزرگسالان استان کردستان را به خود اختصاص داد
تیم بانه به عنوان نماینده استان کردستان در رقابت های قهرمانی کشور که 25 اردیبهشت به میزبانی بابلسر برگزار می شود، شرکت خواهد کرد

 

آدرس کوتاه :