جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

درخشش قایقرانان جوان و بزرگسال کردستانی در رقابت های قهرمانی کشوری - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

درخشش قایقرانان جوان و بزرگسال کردستانی در رقابت های قهرمانی کشوری

درخشش قایقرانان جوان و بزرگسال کردستانی در رقابت های قهرمانی کشوری


درخشش قایقرانان کردستانی :

درخشش قایقرانان جوان و بزرگسال کردستانی در رقابت های قهرمانی کشوری

بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام مردان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان با معرفی قایقرانان و تیم های برتر پایان یافت.

در این مسابقات بیش از 200 قایقران از 17 تیم طی روزهای 15 تا 17 مهرماه در دریاچه آزادی تهران با هم به رقابت پرداختند.

تیم های کردستان، تهران، توابع تهران ، لرستان، گیلان، مازندران، گلستان، کرمانشاه، آذربایجان غربی، همدان، زنجان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، قزوین، بوشهر، اصفهان و هرمزگان در بیست و هشتمین دوره مسابقات حضور داشتند و ورزشکاران شرکت کننده در 15 ماده بخش جوانان و 15 ماده بزرگسالان به مصاف هم رفتند.

در پایان این رقابت ها شاهو ناصری قایقران عنوان دار کردستانی در رده سنی بزرگسالان ماده  500 متر نشان طلا را بر گردن آویخت و رشاد وفایی نیز در ماده 200 متر کانو جوانان بر سکوی اول ایستاد و مدال طلا را از آن خود کرد.

در رده سنی جوانان ماده 200 متر کایاک کسری اشرفی مدال نقره را بدست آورد و در ماده های 1000 و 500 متر کانو یکنفره رشاد وفایی و فاروق اسحاقی 2 نشان نقره را برای تیم کردستان به ارمغان آوردند.

در کانو دو نفره رشاد وفایی و فاروق اسحاقی در 1000 متر و همچنین رشاد وفایی و زانا سائدی در 500 متر نیز به مدال نقره دست یافتند.

در نتیجه تیمی، استان های گیلان، مازندران و تهران سکوهای اول تا سوم را کسب کردند و استان کردستان در رده ششم این رقابت ها قرار گرفت.

تیم استان کردستان با 10 قایقران به سرپرستی و مربیگری ارشید ناصری در بیست و هشتمین دوره قهرمانی آبهای آرام مردان کشور شرکت کرد.

منبع خبری: اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان

آدرس کوتاه :