جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

خون شهید فخری زاده انقلاب اسلامی را پربارتر خواهد کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

خون شهید فخری زاده انقلاب اسلامی را پربارتر خواهد کرد

خون شهید فخری زاده انقلاب اسلامی را پربارتر خواهد کرد


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان، اقدام ناجوانمردانه ترور شهید محسن فخری زاده از سوی رژیم نامشروع اسرائیل و شیطان بزرگ آمریکا بی شک ملت ایران را بیدارتر خواهد کرد و خواب دشمنان را آشفته خواهد کرد. جعفر عبدالملکی طی پیامی این ترور ناجوانمردانه را به شرح ذیل محکوم کردند.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًاً بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ.
(ای پیامبر!) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند. «سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹»

بار دیگر استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیسم در اقدامی وحشیانه، سرداری خدوم و دانشمند ارشد حوزه دفاعی کشورمان را به شهادت رسانده و چهره پلید و جنایتکار خود را به نمایش گذاشتند.
شهید والا مقام  دکتر محسن فخری زاده استاد فیزیک دانشگاه امام حسین (ع) و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان بود که در عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی و تولید اقلام دفاعی در دوران تحریم نقش بسزایی داشت که اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان کشانده و دشمن کوردل با احساس استیصال، توان مقابله با تلاشهای مجاهدانه این دانشمند توانمند را نداشته و با کینه و عداوت، چاره ای ندیدند جز پناه بردن به اقدامی کور و وحشیانه در به شهادت رساندن این دانشمند و استاد توانمند ایران زمین.

بی‌شک و گمان رژیم نامشروع اسرائیل و شیطان بزرگ آمریکا در سال‌های اخیر با تحریم، تهدید و اقدام عملی به ترور و شهادت دانشمندان حوزه هسته‌ای روی آورده‌اند و اخیرا هم نخست وزیر رژیم نامشروع و غاصب صهیونیزم به صراحت در یک جلسه تبلیغاتی از این دانشمند بزرگوار به عنوان تهدیدی جدی علیه منافع کشور نامشروعش یاد می‌کند.

دشمن سرزمین ولایی و شهادت پرور بداند که فرزندان مخلص این خاک پاک، به رهبری مقام معظم رهبری، گامهای بسیار ارزنده ای در راه پیشرفت همه جانبه برداشته اند که این دانش و فناوری، خصوصا در زمینه های دفاعی بومی شده و ترور دانشمندان نه تنها پیشرفت برنامه های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری را مختل نخواهد کرد، بلکه عزم و اراده دانشمندان و فناوران ایران عزیز را در پیشرفت هرچه بیشتر و سریع تر در به ثمر رساندن زحمات شهدای عزیز و تحقق آرمانهای آنها جزم تر خواهد کرد.

اینجانب و کارکنان صداوسیمای مرکز کردستان ضمن تسلیت و تهنیت به رهبرمعظم انقلاب اسلامی و جامعه علمی کشور و آنان که در راه سربلندی و عزت و افتخار این سرزمین در برابر دشمنان سینه ستبر کرده اند؛این حرکت ددمنشانه و بدور از اخلاق و عقلانیت را محکوم می نماییم.

جعفر عبدالملکی
مدیرکل صداوسیما مرکز کردستان

 

آدرس کوتاه :