سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

بهره برداری از46مین پروژه ورزشی دولت تدبیر و امید در کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بازگشت به صفحه کامل

بهره برداری از46مین پروژه ورزشی دولت تدبیر و امید در کردستان

بهره برداری از46مین پروژه ورزشی دولت تدبیر و امید در کردستان


استانداری کردستان

عبدالمحمد زاهدی در سفر به شهر سریش آباد و افتتاح مجهزترین پروژه ورزشی 1200 نفری در این شهر گفت: این پروژه ورزشی از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به کردستان و با اعتبار 35 میلیارد ریال با امکانات کامل مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه 50 پروژه ورزشی دیگر در سطح استان پس از تکمیل و تجهیز به بهره برداری می رسد افزود: مهمترین برنامه دولت اتمام پروژه های ورزشی نیمه تمام است و تا اتمام کامل آنها پروژه دیگری کلنگ زنی نخواهد شد.

زاهدی به مزایا و تاثیر سالن ورزشی 1200 نفری سریش آباد نیز اشاره کرد و افزود: شهر سریش آباد در رشته های ورزشی نظیر والیبال، کونگ فو و کشتی استعداد های خوبی دارد و ما با افتتاح این پروژه مهم ورزشی زمینه را برای شکوفایی استعدادهای ورزشی فراهم می کنیم.

استاندار کردستان همچنین در حاشیه این سفر و در دیدار تعدادی از کشاورزان موضوع مشکلات مربوط به حوزه آب کشاورزی سریش آباد شهرستان قروه را مورد توجه قرار داد و گفت: حتما جلسه ای برای بررسی مشکلات و موانع مربوط به آب کشاورزی تشکیل وبرای رفع آن چاره اندیشی خواهد شد.

وی با بیان اینکه در آینده با انتقال آب از سد آزاد و ژاوه مشکلات مربوط به آب بخش کشاورزی و شرب منطقه تا حدود بسیار زیادی برطرف خواهد شد اضافه کرد: راهکار دیگر کاستن از مشکلات کم آبی عوض کردن الگوی کشت است که این مهم همکاری و مساعدت مردم و کشاورزان را طلب می کند.

زاهدی همچنین به مشکلات اعتباری دولت نیز اشاره کرد و افزود: علیرغم کبود شدید اعتبارات دولت درصدد حل مشکلات در بخش های مختلف عمرانی و زیربنایی است و با تمام توان در این جهت حرکت می کند.

استاندار کردستان همچنین در این سفر پروژه ترمیم و بازسازی پارک فدک سریش آباد را با هزینه کرد 700 میلیون تومان افتتاح کرد.  

             

 

آدرس کوتاه :