جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

افزایش جمعیت دانش آموزی شرکت کننده در مسابقات ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

افزایش جمعیت دانش آموزی شرکت کننده در مسابقات ورزشی

افزایش جمعیت دانش آموزی شرکت کننده در مسابقات ورزشی


رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور خبر داد :

افزایش جمعیت دانش آموزی شرکت کننده در مسابقات ورزشی

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان کردستان، فرشید ارمیان در گردهمایی معاونین تربیت بدنی و سلامت ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور در سنندج گفت: در بخش پسران جمعیت دانش آموزان شرکت کننده 34 درصد و دانش آموزان دختر نیز 18 درصد رشد داشته است.

رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور با اشاره به وضعیت اعتبارات برگزاری مسابقات و افزایش40 درصدی آن گفت: کل اعتبارات برگزاری مسابقات ورزش دانش آموزی در سال گذشته 4 میلیارد و 800 میلیون تومان بود که این مبلغ در سال جاری به 8 میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی شعار مسابقات ورزش دانش آموزی را در سال 96، سلامت، امنیت، رضایت از منزل تا منزل عنوان کرد و بر برنامه ریزی و تمهید مقدمات برای شرکت دانش آموزان در این مسابقات و امنیت و سلامت آن ها تاکید کرد.

ارمیان از برگزاری نشست هماهنگی برگزاری مسابقات قهرمانی دانش آموزی کشور با حضور مسئولین و دست اندرکاران استان های میزبان خبر داد و گفت: در همین راستا دستورالعمل اجرایی و فنی مسابقات تدوین و به استان ها ابلاغ شده است که ضرورت دارد مفاد دستورالعمل های ابلاغی مطالعه و اجرایی شود . 

 به نقل از خبر گزاری صدا و سیمای کردستان

آدرس کوتاه :