جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

اعزام گروه‌های سرود انقلابی سیار در مناطق مختلف شهرهای کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اعزام گروه‌های سرود انقلابی سیار در مناطق مختلف شهرهای کردستان

اعزام گروه‌های سرود انقلابی سیار در مناطق مختلف شهرهای کردستان


اعزام گروه‌های سرود انقلابی سیار در مناطق مختلف شهرهای کردستان

حجت‌الاسلام سید محمد سادات امروز در جلسه هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی مراسم ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس، ۱۴ و ۱۵ خرداد اظهار کرد: باتوجه به شیوع ویروس منحوس کرونا برنامه‌ها و مراسمات دستخوش تغییرات شده و نیاز است برنامه‌های جایگزین را اجرا کنیم.

وی با اشاره به اینکه ویروس کرونا نباید عظمت برنامه‌های دینی و ملی ما را کم کند، افزود: چشم دنیا به برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه مراسم روز قدس است.

وی با بیان اینکه سالهای گذشته تدوین و چاپ پوستر، بنر، اعزام زوار به حرم مطهر امام راحل انجام می‌گرفت، افزود: امسال براساس دستور مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مومنانه هزینه اقدامات یاد شده در این راستا صرف خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: در راستای کمک‌های مومنانه دو هزار و 200 بسته غذایی و بهداشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد و در ایام ماه مبارک رمضان نیز ادامه خواهد داشت.

حجت‌الاسلام سادات اعزام گروههای سرود انقلابی سیار در مناطق مختلف شهر برای تقویت روحیه مردم، تولید محتوا در فضای مجازی، حضور کارشناسان در صدا و سیما و بهره‌گیری از کارناوال‌های انقلابی در روز قدس برای تداعی این روز بزرگ و فریاد شعار مرگ بر آمریکا و اسراییل بر پشت بام خانه‌ها از جمله برنامه‌های پیشنهادی امسال برای ماه مبارک رمضان و روز قدس است.

وی برگزاری مسابقات کتابخوانی، مقاله‌نویسی، نقاشی، کاریکاتور، دلنوشته‌ها، فرستادن بالن‌های بزرگ با نوشته‌های انقلابی در میادین اصلی شهر و استفاده از ظرفیت سیستم صوتی برای پخش سرودهای حماسی در میادین اصلی شهر نیز در این ایام انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: پخش قطعنامه روز قدس در صدا و سیمای مرکز کردستان نیز از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در ایام رمضان است که با توجه به شرایط موجود انجام می‌شوند.

منبع: فارس

آدرس کوتاه :