جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

سه رنج - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

سه رنج

سه رنج


تهیه کننده: شاهو رشیدی

با توجه به لزوم انعکاس مسایل و مطالبات عموم مردم در رسانه ملی، جهت آگاهی بیشتر مسئولین و همچنین رسیدگی به این مشکلات از سوی آن ها، لزوم تولید این برنامه محسوس است.
 

در این مجموعه تلاش بر این است که در هر برنامه به یک موضوع مرتبط با مسایل و مشکلات مردم استان پرداخته شود، بدین صورت که با حضور در محل مورد نظر و رفتن بین اهالی و دعوت از مسئولین مرتبط با درخواست مردم، در فضایی کاملا صمیمانه، مشکلات اهالی مورد کنکاش قرار می گیرد. در این برنامه با ایجاد گفتمان صحیح بین مردم و مسئولین سعی شده حتی الامکان مشکلات اهالی حل و فصل و یا حداقل از پاسخ مسئول مرتبط قانع شودند.

سال تولید: 1398


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطفا این مشکل اهالی حاجی آبادرا بگوش مسئولین محترم... عزیز ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۷:۴۱
با سلام، ممنون از ارتباطی که با برنامه خودتون، چشم... kurdistan.irib.ir ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۱۱:۱۱

kurdistan.irib.ir
با سلام، ممنون از ارتباطی که با برنامه خودتون، چشم حتما پیگیری خواهد شد. با تشکر
پست شده در ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۱۱:۱۱ در پاسخ عزیز
عزیز
لطفا این مشکل اهالی حاجی آبادرا بگوش مسئولین محترم شهرداری و سد معبر برسانید از میدان شورا تا میدان گاز صنف محترم مغازه دار کلا پیاده رو را مسدود کرده و بجای سالن پذیرایی و مغازه ازش استفاده می کنند وجای به نام پیاده رو وجود نداردو همه رادر تملک خود گرفته اند و بچه های اهالی باید از داخل خیابان عبور کنندو هر روز یک حادثه برای شهروندان ما پیش می اید شما را به خدا اگر امکان دارد یه سکانس ازش فیلم بگیرید تا شایید به گوش مسئولین برسد این چندمین با است که برای شما می نویسم بار دیگر حتما تو شبکه خبر پخش می کنم با کمال تشکر از برنامه در شهر
پست شده در ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۷:۴۱